fbk
twr

İTÜ-KKTC ile Shipyard Famagusta Ltd. Arasında İş birliği Protokolü İmzalandı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri ile Shipyard Famagusta Ltd. arasında 14 Ağustos 2017, Salı günü İTÜ-KKTC Gazimağusa Yerleşkesi’nde işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, İTÜ-KKTC ile Shipyard Famagusta Ltd. arasında bilimsel, toplumsal, sosyal, kültürel, akademik, mesleki ve eğitim alanlarında işbirliği çalışmaları yürütülecek.

 

İTÜ-KKTC Eğitim ve Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Ercan KAHYA ve Shipyard Famagusta Ltd. Direktörü Ramazan GÜNDOĞDU’nun katılımıyla gerçekleşen protokol töreniyle iki kurum arasında beş yıl süresince güçlü işbirlikleri oluşturulup; ortaklık olanakları ile yapılacak proje ve faaliyetlerin düzenlenmesi onaylandı.

 

Prof. Dr. Ercan KAHYA, Shipyard Famagusta Ltd. Direktörü Ramazan GÜNDOĞDU ile Yeni Erenköy ve Gazimağusa Yerleşke projeleri konusunda bilgi paylaşımında bulundu ve imza töreni sonrası bu iş birliği için duyduğu mutluluğu ifade etti. Direktör GÜNDOĞDU, Gazimağusa ve Yeni Erenköy Yerleşke projelerinin Kuzey Kıbrıs’a yeni bir bakış açısı katacağını belirterek; gerçekleştirilen işbirliği için duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

 

 

Adres:

Namık Kemal Mah. Fazıl Polat Paşa Bulvarı

İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri

Gazimağusa - KKTC

Telefon  +90 392 630 50 00

E-posta  infokktc@itu.edu.tr

Bizi Takip Edin

instagram
facebook
twitter
google +
YouTUBE
Linkedin